ما را دنبال کنید:

شرکای استراتژیک

پیام حنان با شعار بینش عمیق، تصمیم دقیق تمام نیاز کتابخانه‌ها را زیر یک سقف جمع آوری نموده است، لذا شرکای استراتژیک پیام حنان نیز هرکدام از معتبرترین شرکت‌های فعال در این حوزه هستند. پیام حنان با شعار “با شما هستیم” تمام نیازهای کتابخانه‌ها را زیر یک سقف پوشش می‌دهد.

 

شرکت گنجینه

همکاری این دو شرکت در زمینه ارائه تجهیزات چوبی استاندارد کتابخانه‌ای است. کنسرسیوم پیام حنان – گنجینه در زمینه تولید تجهیزات کتابخانه‌ای در خدمت رسانی به کتابخانه‌های سراسر کشور فعال است.

بیشتر

شرکت پیام مشرق

دو شرکت پیام حنان و پیام مشرق با امضای قرارداد کنسرسیوم به منظور ارائه نرم‌افزار نیکا (نرم افزار یکپارچه مدیریت کتابخانه و کتابخانه دیجیتال) به جامعه کتابداری تشکیل کنسرسیوم پیام را دادند.

بیشتر

شرکت فن آوران قائم

شرکت فن‌آوران قائم در زمینه سازماندهی مراکز اسناد و پویش اسناد و مدارک با پیام حنان همکاری می‌نماید و در کارنامه کاری خود تجارب موفق بسیار زیادی را رقم زده‌اند که با رضایت مشتریان عجین شده است.

بیشتر

شرکت پیام فردا

پیام فردا در زمینه فروش و خدمات پس از فروش سیستم‌های امنیتی با ما همکاری دارد. ما بر آنیم تا در زمینه سیستم‌های ضدسرقت، بهترین را تولید نموده و همواره توسعه‌ی آنرا در دستور کار خود قرار دهیم.

بیشتر

شرکت همای مهر

همکاری پیام حنان و همای مهر طی تفاهم‌نامه‌ای به منظور تقویت توان علمی و تخصصی، افزایش توانمندی‌ها و خلق ثروت برای طرفین از طریق توسعه زیرساخت‌های صادرات محصولات دانش بنیان…

بیشتر