ما را دنبال کنید:

همایش کتابخانه‌های عمومی با حضور شرکت پیام حنان برگزار گردید

همایش کتابخانه‌های عمومی با حضور شرکت پیام حنان برگزار گردید

همایش دو روزه ملی کتابخانه‌های عمومی؛عوامل و موانع حذب و توسعه مخاطب ، در تاریخ 5 و 6 اسفندماه 94 توسط اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان خوزستان و انجمن کتابداری و اطلاع رسانی و با حضور شرکت کتابداری و اطلاع رسانی پیام حنان برگزار گردید.

محورهای این همایش شامل نقش و تأثیر کتابداران در جذب و توسعه مخاطب، نقش و تأثیر آموزش کتابداران و کاربران در جذب  و توسعه مخاطب، اثر تنوع خدمات کتابخانه‌ای در جذب و توسعه مخاطب، جایگاه منابع کتابخانه‌ای در جذب و توسعه مخاطب، نقش و تأثیر قوانین و مقررات در جذب و توسعه مخاطب و جایگاه فناوری اطلاعات در جذب و توسعه مخاطب بودند.

همچنین همزمان باهمایش، نمایشگاه‌های متنوعی با موضوعاتی همچون ، نرم‌افزارها و سخت افزارهای تخصصی و تجهیزات کتابخانه‌ای جهت معرفی کالا و خدمات و تکنولوژی‌های پیشرفته، نمایندگان شرکت‌های ارائه دهنده خدمات نوین اطلاعاتی برای کتابخانه‌ها، کتب تخصصی کتابداری، تولید کنندگان خدمات آموزشی و فرهنگی خاص برای مخاطبان و ناشران کتب کودک و نوجوان برگزار گردید و در این میان شرکت پیام حنان با ارائه و نمایش محصولات خود از جمله کتابخانه دیجیتال حنان مورد استقبال بسیاری از کارشناسان، متخصصان و اساتید حاضر در همایش قرار گرفت.

لازم به ذکر است در پایان این همایش دو روزه، مراسم بزرگداشت پروفسور کوکبی از اساتید رشته علم اطلاعات و دانش شناسی برگزار شد.